Splitter HDMI 1 ב -2 Out, Eluteng 4K HDMI 1x2 מתג תומך בתלת מימד 3D מלא HD 1080p HDCP1.4 HDMI SWITE SIGN

Splitter HDMI 1 ב -2 Out, Eluteng 4K HDMI 1x2 מתג תומך בתלת מימד 3D מלא HD 1080p HDCP1.4 HDMI SWITE SIGN

ILS 15.59

משופץ

זמין להזמנה

Eluteng 4 K * 2 K 1 ב -2 מפצל HDMI, יכול להפיץ אות שמע ווידאו ממקור יחיד לשני תצוגות HDMI בו זמנית ללא הפסד או אובדן בתמונה, שתף את הסרטון בשני מקומות שונים כמו סלון וחדר שינה בו זמנית ו רזולוציה מקסימאלית עד 4 K * 2 K (3840 * 2160 @30 Hz), תומכים גם בתלת מימד ו- HDCP; יציאת HDMI 1.4 אחורה התואמת ל- HDMI 1.3/ 1.2/ 1.1 ו- 1.0. *** לא תואם ל- PS4 Pro, Xbox One S. רוחב הפס מקסימום ל- 2.97 ג'יגה -ביט לשנייה, להשיג שידור וידאו בהגדרה גבוהה וסנכרון שמע; תמיכה בפורמטים מרובים של שמע דיגיטלי : DTS-HD / Dolby-True-HD / LPCM 7.1 / DTS / Dolby –AC3 / DSD. מתג HDMI זה קל להפעלה, לחבר ולשחק; מצויד במתאם כוח 5 V 1 A באיכות גבוהה, להבטיח אות יציב; הקליפה מתוצרת סגסוגת האלומיניום, המוצגת בפיזור חום חזק. קלט ממחשב, מחשב נייד, תיבת טלוויזיה, נגן קרני כחול וכו ', פלט לפקח, HDTV ומקרן.

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה

Leefasy -out -out vga box מתג בורר, Plug Compact & Small משופץ
Leefasy -out -out vga box מתג בורר, Plug Compact & Small

* תאימות נרחבת תקע ה VGA התואם למגוון של שימושים מרובים באמצעות צג 1 ל 4 מקורות וידאו לתרחישים שונים אספקה �

ILS 1.33
מתג HDMI 8K - TENDAK HDMI 2.1 מתג תמיכה ב- 8K@60Hz HDCP 2.2 3D 2 PORT HDMI מתג עבור PS5/4, PS4 PRO, נגן קרני כחול, Xbox משופץ
מתג HDMI 8K - TENDAK HDMI 2.1 מתג תמיכה ב- 8K@60Hz HDCP 2.2 3D 2 PORT HDMI מתג עבור PS5/4, PS4 PRO, נגן קרני כחול, Xbox

מתג HDMI 2 ב 1 OUT מתג HDMI זה מאפשר לך לחבר 2 מכשירי מארח HDMI לתצוגה 1 HDMI / טלוויזיה / מקרן אתה יכול בקלות לעבור בין

ILS 39.99
J-Tech Digital ® Premium איכותי RCA L/R שמע אנלוגי ל- SPDIF אופטי/ממיר דיגיטלי קואקסיאלי עם תפוקות אוזניות/רמקול לתמיכה משופץ
J-Tech Digital ® Premium איכותי RCA L/R שמע אנלוגי ל- SPDIF אופטי/ממיר דיגיטלי קואקסיאלי עם תפוקות אוזניות/רמקול לתמיכה

ממיר אותות L / R אנלוגיים לטוסלינק או קואקסיאלי; ניתן להשתמש בו זמנית בתפוקות דיגיטליות של טוסלינק ושדל תו

ILS 2.33
מתג ממשק מולטימדיה HD 2x11x2 Plug and Play מתג שחור של iOS TV עבור משופץ
מתג ממשק מולטימדיה HD 2x11x2 Plug and Play מתג שחור של iOS TV עבור

[4 K 60 Hz] 2 במתחם ממשק מולטימדיה HD 1 HD תומך ברזולוציה של עד 4 K 60 הרץ בעת שימוש בכבל Multimedia Multimedia 2.0 מוסמך ATC...

ILS 35.30
מקיף CSW-HD44014K Pro AV/IT 4K 4x4 מתג מטריקס HDMI; תומך ברזולוציות וידאו של 18 גרם עד 4K@60, וידאו תלת-ממדי, ועד 16 משופץ
מקיף CSW-HD44014K Pro AV/IT 4K 4x4 מתג מטריקס HDMI; תומך ברזולוציות וידאו של 18 גרם עד 4K@60, וידאו תלת-ממדי, ועד 16

טכנולוגיית קישוריות : כבל מספר מכשירי הקלט הנתמכים : 4 מכשיר נתמך : תצוגה נתמך מכשיר : רמקול המכשיר נתמך : מ�

ILS 13.50
ACCL 15M LC/UPC-SC/UPC OM3 Multimode Duplex Duplex כבל תיקון אופטיק אקווה, 1 חבילה משופץ
ACCL 15M LC/UPC-SC/UPC OM3 Multimode Duplex Duplex כבל תיקון אופטיק אקווה, 1 חבילה

פריט זה הוא מהמותג שלנו '' Accl '' אנו מציעים לך 15 M LC / UPCSC / UPC OM3 Multimode Duplex Aqua Fiber Pattic Patch כבל חבילה של 1 משקל 0.3 קיל

ILS 25.50
מתג HDMI מפצל HDMI, 4K@60Hz אלומיניום HDMI 2.0 מתג 2 ב 1 OUT, HDMI מפצל 1 ב -2 החוצה, תמיכה במתג דו כיווני 4K 3D HDR משופץ
מתג HDMI מפצל HDMI, 4K@60Hz אלומיניום HDMI 2.0 מתג 2 ב 1 OUT, HDMI מפצל 1 ב -2 החוצה, תמיכה במתג דו כיווני 4K 3D HDR

תומך ב HDR, HDCP 2 אין צורך לספק חשמל חיצוני, פשוט חבר את מכשירי ה HDMI שלך כדי ליהנות! לחץ פשוט על כפתור כדי להחל�

ILS 16.99
מתג C2G HDMI, מתג בורר HDMI, יציאה 4, תומך 1080p, כבלים ל- 41500 משופץ
מתג C2G HDMI, מתג בורר HDMI, יציאה 4, תומך 1080p, כבלים ל- 41500

מתג HDMI : 1080p ו HDCP תואם; מתגים בנוחות בין מכשירי מקור HDMI מרובים מתג בורר HDMI : Slim Design הופך אותו לכל אחד להתאים �

ILS 1.67
Lhllhl דו כיווני אודיו רמקול תיבת מתג בורר בורר, קומבינר Multi Ze משופץ
Lhllhl דו כיווני אודיו רמקול תיבת מתג בורר בורר, קומבינר Multi Ze

מתג רמקול רב ערוצי שולט עד 2 זוגות רמקולים המחוברים למגבר סטריאו בו זמנית או בשילוב מתג בורר רמקול הרמקול

ILS 368.11
753 1080p@60Hz מתג HDMI, מתג HDMI 3 ב 1 החוצה, חבר ושיחק 3 בורר מתג HDMI של יציאה, מתג HDMI עבור קונסולות משחק, HDTV משופץ
753 1080p@60Hz מתג HDMI, מתג HDMI 3 ב 1 החוצה, חבר ושיחק 3 בורר מתג HDMI של יציאה, מתג HDMI עבור קונסולות משחק, HDTV

תומך בשמע לא דחוס, כגון LPCM, ושמע דחוס, כמו DTS Digital ו Dolby Digital ניתן להחליף את מקור אות הקלט על ידי המפתח, וניתן

ILS 2.00
מתג מטריקס 4x2 HDMI, 4 ב -2 Out Matrix HDMI Striver Stripting Splitter +Optical & L/R פלט שמע, תומך Ultra HD 4K x 2K, משופץ
מתג מטריקס 4x2 HDMI, 4 ב -2 Out Matrix HDMI Striver Stripting Splitter +Optical & L/R פלט שמע, תומך Ultra HD 4K x 2K,

[רזולוציה גבוהה] תומך בשלל רזולוציות וידאו, כולל 4 K x 2k, 1080p, Ultra HD, 3 D, HD Audio וכו ' תמיכה 8 / 10 / 12 סיביות צבע עמוק.

ILS 39.99
מתג HDMI 2.0 HDR 2 ב 1 מפצל מתגי HDMI עם שלט רחוק IR תומך ב- HDCP 2.2 4K@60Hz Full HD 1080p משופץ
מתג HDMI 2.0 HDR 2 ב 1 מפצל מתגי HDMI עם שלט רחוק IR תומך ב- HDCP 2.2 4K@60Hz Full HD 1080p

【4 K@60 Hz 2x1 מתג HDMI עם חילוץ שמע】 מתג 4 K HDMI מאפשר לך לחבר שני מקורות HDMI 2.0 למכשיר תצוגה אחד, כל מקור קלט תומך ב�

ILS 28.99
מתג מחשב Mobestech 3 מדריך ליציאה מצלמה מתג מיקסר וידאו ממיר וידאו ממיר וידאו מתג בורר מתג רכזת וידאו משופץ
מתג מחשב Mobestech 3 מדריך ליציאה מצלמה מתג מיקסר וידאו ממיר וידאו ממיר וידאו מתג בורר מתג רכזת וידאו

מתג וידאו 4 K 30 Hz : מתג וידאו שלוש ואחת החוצה : כניסות וידאו משולשות ופלט וידאו יחיד, המתאים למכשירי וידאו ש�

ILS 0.67
N/A דו כיווני-כיווני סטריאו רמקול תיבת מתג בורר, קומבינר רב אזור A B Boper Sweing Sweater Bocker Box משופץ
N/A דו כיווני-כיווני סטריאו רמקול תיבת מתג בורר, קומבינר רב אזור A B Boper Sweing Sweater Bocker Box

מתג רמקול רב ערוצי שולט עד 2 זוגות רמקולים המחוברים למגבר סטריאו בו זמנית או בשילוב מתג בורר רמקול הרמקול

ILS 328.75
4 בורר רמקול אזור משופץ
4 בורר רמקול אזור

Develercraft S4 DC בורר רמקולים ארבעה אזורים Develercraft S4 DC בורר רמקולים ארבעה אזורים שולט ב 4 זוגות רמקולים 125 וואט ל�

ILS 0.33
6 בורר רמקול המיקום משופץ
6 בורר רמקול המיקום

40 W RMS, 120 W מקסימום שולט ב 6 זוגות רמקולים ביישומי סאונד רב קרום או היקפי תואמת עכבה ניתנת לבחירה ושליטה על �

ILS 99.45
OSD 300W ב COLL VOLL CONTROC משופץ
OSD 300W ב COLL VOLL CONTROC

כוח גבוה : SVC300 מדורג ב 300 וואט לערוץ עם מינימום פלאאוף בס זה כולל קופצי עכבה מתכווננים קדמיים להתאמה כדי ל�

ILS 34.99
מחשב וידאו בורר בורר בורר צג קונסול משופץ
מחשב וידאו בורר בורר בורר צג קונסול

רכזת מפצל וידאו מתג זה מאפשר לחבר שני מקורות קלט לתצוגת פלט אחת או לחבר מקור קלט אחד לשני תצוגות פלט...

ILS 2.00
4K@60Hz מפצל HDMI, מתג HDMI, מתג HDMI דו כיווני 2 קלט 1 פלט או 1 קלט 2 מפצל מתג HDMI פלט משופץ
4K@60Hz מפצל HDMI, מתג HDMI, מתג HDMI דו כיווני 2 קלט 1 פלט או 1 קלט 2 מפצל מתג HDMI פלט

מתג HDMI 1x2 או 2x1 : 2 יציאות מתג HDMI הוא מתג HDMI דו כיווני, שיכול לחבר 2 מקורות HDMI לתצוגת HDMI או מקור HDMI 1 ל 2 תצוגות H

ILS 1.00
ממשק מולטימדיה HD מתג מטריקס, Multifunction 4K 30Hz 100-240V HD Multimedia Interface Matrix Splitter לחדר תצוגה לעסקים משופץ
ממשק מולטימדיה HD מתג מטריקס, Multifunction 4K 30Hz 100-240V HD Multimedia Interface Matrix Splitter לחדר תצוגה לעסקים

בשימוש נרחב : 4 ב 4 מתג מפצל ממשק מולטימדיה HD HD מתאים לחדרי ישיבות, חצרות אחוריות, אולמות תצוגה של חברות, תי�

ILS 127.05
HGVVNM HDMI SWITCHER SPLITTER 3 PORT MINI 4K*2K CONVERTER 1080P עבור DVD HDTV PC מקרן ב- 1 OUT PORT HUB משופץ
HGVVNM HDMI SWITCHER SPLITTER 3 PORT MINI 4K*2K CONVERTER 1080P עבור DVD HDTV PC מקרן ב- 1 OUT PORT HUB

מתג HDMI בעל ביצועים גבוהים מחליף בקלות שלושה מקורות לתצוגה אחת פריט זה עובד כ 3 כניסות ופלט 1, אך הוא לא יעב�

ILS 30.20
125223 NK-Q3 דו כיווני 4K 1080 HDMI Splitter 2x1 אין כוח חיצוני נדרש ER ER משופץ
125223 NK-Q3 דו כיווני 4K 1080 HDMI Splitter 2x1 אין כוח חיצוני נדרש ER ER

קלט : PCS, XBOX 360, PS3 / , Roku Express, Fire TV Stick, Bluray DVD וכו '; פלט : טלוויזיות HD מלאות, מקרנים, צגים ועוד הדפיס את תווית המש

ILS 0.67
מתג Lysldh 4K Splitter Bi-Direction 1x2/2x1 מתאם מתאם עבור HDTV משופץ
מתג Lysldh 4K Splitter Bi-Direction 1x2/2x1 מתאם מתאם עבור HDTV

מתג קל בין 2 Devies להיפרד מנתח / תקע חוזר ונשנה לפתור את הבעיה של לא מספיק ממשק המכשיר תמיכה בתמונות רזולוצי�

ILS 149.90
מתג HDMI של EBTOOLS, 3 ב -1 במפצל HDMI מלא 1080p, מתג שלט רחוק תיבת יציאת HDMI, לנגן DVD של צג טלוויזיה דיגיטלית משופץ
מתג HDMI של EBTOOLS, 3 ב -1 במפצל HDMI מלא 1080p, מתג שלט רחוק תיבת יציאת HDMI, לנגן DVD של צג טלוויזיה דיגיטלית

מושלם מוגדר : Full HD 1080 P, גרסה 1.4 A, תומך בתקן AWG26, רזולוציית היציאה היא 24 50 60 FS 1080p 1080i 720p 576p 576i 480p 480i יישום : משמש

ILS 9.79
MT-Viki משודרג 4K HDMI מטריקס מתג 8x8 תומך ב- GUI Web W/IR מרחוק, מתג Mount Mount & Splitter, 4K@30Hz, EDID, RS232, משופץ הנחות
MT-Viki משודרג 4K HDMI מטריקס מתג 8x8 תומך ב- GUI Web W/IR מרחוק, מתג Mount Mount & Splitter, 4K@30Hz, EDID, RS232,

MTViki HD0808W, האחרון HDMI Matrix 8x8 תומך בבקרת GUI באינטרנט —— חיבור עד 8 מקורות HDMI שונים למטריקס ומנתבים באופן עצמא�

ILS 644.00
Kadimendium 2 קלט למתג פלט 1, מתג שימוש קל מיני נייד למחשבים ניידים למחשבים משופץ
Kadimendium 2 קלט למתג פלט 1, מתג שימוש קל מיני נייד למחשבים ניידים למחשבים

העברת אות למרחקים ארוכים : תיבת מתג HDMI כבלי הכניסה והפלט יכולים עד 5 מטרים גם כאשר הכבלים ארוכים כל כך, אין

ILS 2.33
ACCL 5M SC/UPC-SC/UPC OM1 Multimode Multimode Duplex Fiber Pattic Patch כבל, 1 חבילה משופץ
ACCL 5M SC/UPC-SC/UPC OM1 Multimode Multimode Duplex Fiber Pattic Patch כבל, 1 חבילה

פריט זה הוא מהמותג שלנו '' Accl '' אנו מציעים לך 5 M SC / UPCSC / UPC OM1 Multimode Duplex Fiber Optic Patch כבל חבילה של 1 משקל 0.155 קילוג�

ILS 11.87
8K@60Hz מתג HDMI, 4 במתג אחד 2.1 עם IR מרחוק, 3 יציאות HDMI מתג, תמיכה 1080p@240 הרץ, 48 ג'יגה -סיביות מהירות גבוהה משופץ
8K@60Hz מתג HDMI, 4 במתג אחד 2.1 עם IR מרחוק, 3 יציאות HDMI מתג, תמיכה 1080p@240 הרץ, 48 ג'יגה -סיביות מהירות גבוהה

1, נורת LED תציין באיזה יציאה עובד.1, נורת LED תציין באיזה יציאה עובד 【שבב בעל ביצועים גבוהים ו 48 ג'יגהביט לשנ�

ILS 3.33
מפצל מתגי שמע של שיפר, קבלים אלקטרוליטיים שאינם רעש משופץ
מפצל מתגי שמע של שיפר, קבלים אלקטרוליטיים שאינם רעש

נוח מבלי לעבור : כאשר יש לך מספר מכשירים שצריכים לשתף את המגבר או אספקת החשמל, אתה יכול לחבר מכשירים מרובי

ILS 76.30